Erişimi Engellenmiş Olan Sitelere Kesin Çözüm

0
Sponsorlu Bağlantılar

Engelli Sitelere Engelsiz Giriş

Engelli sitelere girememek herkesin başının derdi olmuş durumda. Engelli sitelere girebilmek artık çok kolay ve çok rahat. On dakikanızı ayırarak engelli sitelere giremem derdinden kurtulabilirsiniz. Bu program sayesinde istediğiniz engelli siteye rahatça girip çıkabileceksiniz. Yapman gereken bu programı indirerek bilgisayarınıza kurmak ve gerisini programa bırakmaktır.

Hotspot Shield Programı İle Yasaklı (Engellenen) Sitelere Girme

Hotspot Shield isimli bu program ile ülkemizde yasaklanmış her türlü web sitesine girebilirsiniz. Bilindiği gibi ülkemizde ara sıra bazı popüler sitelere erişim yasağı gelmekte. Bunların başında da Facebook, YouTube ve Twitter gelmekte. Bütün bu popüler sitelere sorunsuz bir şekilde girebileceğiniz güvenilir bir program.

Bu program yasaklanmış siteler girebilmenizin yanı sıra güvenliğinizi de sağlamakta. Çünkü bu programı kullanarak internette kaldığınız süre boyunca gizliliğiniz sağlanır ve hiçbir bilginiz kaydedilmez.

Sponsorlu Bağlantılar

Aynı zamanda kullanması da çok kolay. Yapmanız gereken tek şey bağlan butonuna tıklamak. Program size otomatik olarak bir ülke tanımlıyor ve o ülke üzerinden internete giriyormuşsunuz gibi sizi gösteriyor. Ama isterseniz kendinizde her hangi bir ülke seçebilirsiniz. Bağlantı kısa süre içinde sağlanıyor ve hemen internete giriyorsunuz.

NOT: ÜRETİCİ SİTE ÜLKEMİZDE YASAKLANDIĞI İÇİN SİZE KURULUM DOSYASI İNDİRTECEĞİZ. İNDİRDİKTEN SONRA GÜNCELLEME OLUP OLMADIĞINI KONTROL EDİN.

Windows İçin Hotspot Shield İndir

Mac İçin Hotspot Shield İndir

Erişimi Engellenmiş Olan Sitelere Kesin Çözüm
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.