Facebook Poke – iPhone, iPad ve iPad touch İçin Fotoğraf Chat Uygulaması

0
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Poke Nedir? Ne İşe Yarıyor?

Facebook uygulamalarına bir yenisini daha ekledi ve Facebook Poke isimli uygulamasını kullanıma sundu. Snapchat isimli uygulama ile hemen hemen her şeyi aynı olan Facebook Poke uygulaması iOS cihazlar için hazır ve ücretsiz olarak indirime sunuldu.

Facebook’un yeni uygulaması Facebook Poke, tıpkı  Snapchat gibi gerçek zamanlı fotoğraflı chat uygulamasıdır. Bu uygulama ile kullanıcılar birbirlerine resim ya da mesaj yollayabiliyor.

Facebook Poke uygulamasının en önemli özelliği ise kullanıcılar gönderdikleri içeriğin karşı tarafta ne kadar süre görüntüleneceğini belirleyebiliyorlar. Bu sayede gönderilen içerik karşı tarafta kayıtlı olarak bulunmuyor ve belirlenen süre bittiğinde içerik geri dönüşsüz olarak siliniyor. Yeterince hızlı olursanız ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Facebook Poke uygulaması ile aynı zamanda Facebook arkadaşlarınızı dürtebiliyor, onlara mesaj, fotoğraf, ya da video atabiliyorsunuz. Facebook bu konuda kullanıcılara 1-3-5-10 saniye seçeneklerini sunmuş ve bu süre içerisinde arkadaşınız ekran görüntüsü alırsa size bunu bir simge ile bildiriyor.

Facebook Poke uygulamasında fotoğraflarınıza yazı yazabiliyor yada çizim yapabiliyorsunuz

Bu uygulamayı iOS cihazınıza yüklemek için buraya tıklayın…

Facebook Poke – iPhone, iPad ve iPad touch İçin Fotoğraf Chat Uygulaması
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.