Fresh Leaves Uygulaması Nasıl Kullanılır?

0
Sponsorlu Bağlantılar

Fresh Leaves nedir?

Bugün sizlere Fresh Leaves isimli canlı duvar kağıdı uygulamasını tanıtacağım.Benimde kullandığım ve ücretli olan harika bir uygulamadır.Google Play Store’da 1,07 dolar ücretle satılan uygulama oldukça gelişmiş bir duvar kağıdı uygulamasıdır.

Öncelikle uygulamayı satın alarak indirin: Fresh Leaves

Uygulamayı indirdikten sonra Menü>Duvar Kağıdı>Animasyonlu duvar kağıtları> Fresh Leaves yolunu izleyerek duvar kağıdını açın.Açtığınız vakit Ayarlar sekmesine tıklayın ve ayarları yapalım.

Themes-PREDEFINED THEMES

Tema ayarlarındaki ilk seçenek budur.Burada 8 adet farklı tema göreceksiniz.Bu temalar arasında Mavi gök yüzü, yağmur teması, yeşil tema, yıldızlı gök yüzü gibi temalar yer alıyor.Bunlar teker teker deneyerek kontrol edip en beğendiğinizi kullanabilirsiniz.

Background

İkinci seçenek ise Background yani arkaplan seçeneğidir.Bu seçenk altında Background tipi, Background modu ve Background hızı ayarları bulunuyor.Background tipi ayarından seçtiğiniz temanın arka planının nasıl olacağını ayarlıyorsunuz.Background modu ayarında temanın açık tonlar mı kapalı tonlar mı olmasını sağlıyorsunuz.Background hızı ayarından ise arka planın hızını ayarlıyorsunuz.

Leaves

Bu seçenekte ise tema yaprak ayarlarını yapıyorsunuz.Yaprakların rengini, tipini ve hızını buradan yapıyorsunuz.

Elements

Bu seçenkte ise temada kullanacağınız elementlerin ayarlarını yapıyorsunuz.Bu elementler arasında yağmur, beyaz yapraklar ve boş seçenekleri bulunuyor.

Time of day.Custom themes

Buradan ise seçtiğiniz tema ayarlarının ne kadar geçerli olmasını ayarlıyorsunuz.Hangi saatler arasında temanın kullanılması gerektiğini ayarlayabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Son olarak da diğer ayarlar arasında bulunan Battery.Wallpaper speed seçeneğine değinmek istiyorum.Bu seçenekten temanın hızına göre bataryanızın nasıl ve ne kadar kullanması gerektiğine karar verebilirsiniz.

Sonuç 

Kesinlikle verdiğiniz paranın karşılığını size veren bir uygulama.Hemde fazlası ile… Temadan sıkıldıkça ayarlarını ve görünümünü değiştirebilirsiniz.

Fresh Leaves Video

Aşağıdaki videoda uygulamanın nasıl çalıştığını ve ayarlarını görebilirsiniz.

Fresh Leaves Uygulaması Nasıl Kullanılır?
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.