Garanti Bankası İle Facebook’tan Para Gönderme

0
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Sosyal Bankacılık

Facebook sosyal paylaşım ağı her geçen gün yeni ve oldukça kullanışlı uygulamalardan birini kullanıcılarına sunarak zirvedeki yerini uzun süreler kimselere bırakma niyetinin olmadığını gösteriyor. Facebook gene ne yaptı dediğinizi duyar gibiyim.

Facebook internet teknolojisinin nimetlerini kullanmaya yeni bir alanda daha devam ediyor. Yapılan son yeniliklerden biri ile isterseniz Facebook üzerinden istediğiniz kişinin cep telefonu numarasına para gönderebileceksiniz.

Garanti ve Facebook İşbirliği

Şimdiye kadar sadece resim, video gibi veri dosyaları göndermek yerine artık Facebook’u bir bankkamatik gibi kullanabileceksiniz. Türkiyede Garanti bankasıyla bu işlemi yapmak mümkün.

Yapılan açıklamada  Garanti bankasının Facebook sayfasına girerek  burada yer alan uygulama ile hızlı ve ücretsiz bir şekilde istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını girmek suretiyle o kişiye para transfer edebileceksiniz.Böylece kişi yolladığınız parayı Paramatiklerden çekebilecek. Böylece Facebook sayesinde sosyal bankacılıklada tanışabileceğiz.

Garanti Bankası İle Facebook’tan Para Gönderme
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.