Infinite Monkeys İle Akıllı Telefonlara Uygulama Yapın!

0
Sponsorlu Bağlantılar

Kendi Uygulamanızı Yapın

Akıllı cep telefonunuz var ama istediğiniz  işi görecek bir uygulama bulamadınız. Kendi uygulamanızı kendiniz yapmak istermisiniz? Üstelik herhangi bir dilde programlama bilmek zorundada değilsiniz.

Yukarıda söylediğimiz işlemi yapmak için tek ihtiyacınız olan belirteceğimiz yazılım. Yazılımın adı Infinite Monkeys. Yazılım tamamen ücretsiz bir seçenek sunsada ücretsizden 499 $ a kadar çeşitli seçenekler bulunuyor. Açıkçası şunu söyleyebilirim adam akıllı bir uygulama için yüksek ücret ödemek gerek. O zamanda durum tüm cazibesini yitiriyor.

Yazılımın uygulama oluşturmada her türlü kolaylığı sağlaması benzeri işlevlerinin olması yinede bazı  kişiller için uygun olabilir. Ayrıca diyelim ki başarılı bir uygulama oluşturdunuz bu uygulamayı internette yayınlamanıza kısıtlıda olsa olanak veriliyor.

Infinite Monkeys

Infinite Monkeys adındaki web tabanlı araç, kendi akıllı cep uygulamanızı geliştirmenize izin veriyor. Uygulama geliştirerek Android ve iPhone platformlarında paylaşabileceğiniz Infinite Monkeys’de kaynak koduyla uğraşmanıza hiç gerek duymuyorsunuz.

Infinite Monkeys’in grafiksel arayüzü, uygulamanıza Twitter, YouTube, Flickr gibi sosyal ağ sitelerinden içerik eklemenize izin veriyor. Web tabanlı uygulamalar, Angry Birds gibi gelişmiş uygulamalarla tabi ki karşılaştırılacak düzeyde değiller, ancak spor takımları, okullar, müzisyenler ve içeriklerini özel veya herkese açık olarak paylaşmak isteyenlerin işini fazlasıyla görebilir.

Infinite Monkeys, üç farklı platform modeli sunuyor ve bunların değeri ücretsizden 499 dolarakadar çıkabiliyor. Ancak çoğu kullanıcı için HTML5 tabanlı, reklamlı web modeli yeterli olacaktır.

Infinite Monkeys‘in sunduğu adım adım uygulama oluşturma süreci sayesinde bir saatten kısa bir sürede cep uygulamanızı oluşturabilirsiniz (İnternette bir miktar içeriğinizin bulunması şartıyla).

Web tabanlı bir platform kullanmanın en iyi tarafı, onu blog siteniz yoluyla, YouTube kanalınız ile veya fotoğraf paylaşma sitelerinden güncelleyebilmeniz.

Infinite Monkeys, sürükle bırak özelliğini destekliyor. Öncelikle uygulamanıza bir isim veriyorsunuz ardından gizlilik ayarlarını seçiyorsunuz. Uygulamayı isterseniz parola ile koruyarak sadece istediğiniz kişilere açabilir veya herkese açık hale getirebilirsiniz.

Arka plan, açılış resmi, metinlerde kullanılan yazı tipi renkleri gibi öğeleri düzenlemeniz mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Sitenizin çekirdek içeriği, uygulamayı yayınlama

Uygulamanızın çekirdek içeriği, haberlerden ve blog siteniz gibi üçüncü parti beslemelerden oluşuyor. Infinite Monkeys‘deki ek içerik modeli, kitaplar, müzikler, yiyecek ve içecekler, etkinlikler, spor ve konum hizmetleri gibi içerikler de sağlayabiliyor.

Uygulamanızı istediğiniz zaman “Preview App” düğmesine tıklayarak önizlemeniz mümkün.

Uygulamayı yayınlama

Infinite Monkeys‘in ücretsiz sürümü, uygulamanızın HTML5 sürümünü web’e hemen yerleştirmenize izin veriyor. Bu sayede web’e girebilen herhangi bir akıllı cep, uygulamanıza erişebiliyor. Uygulamanız reklam destekli olduğundan, Infinite Monkeys onu sunucularındaücretsiz olarak saklıyor.

Infinite Monkeys İle Akıllı Telefonlara Uygulama Yapın!
2 (40%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.