iPhone 4S Satın Alacaklar İçin Öneriler

0
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone 4S Alacaklara Tavsiyeler

Son zamanlarda beklenenden daha fazla satış rakamlarına ulaşan akıllı telefonlardan iPhone 4S için bir kaç satın alma önerisi verelim dedik 🙂 . iPhone 4S modeli GSM operatörlerimiz Vodafone, Avea ve Turkcell tarafından sözleşmeli olarak satışa sunuluyor.

Ancak size önerimiz bir süre beklemeniz.Çünkü telefonları satanlar GSM operatörlerinin sözleşmeli satışlarıyla fiyatların biraz da olsa düşeceğini bildikleri için “ne satarsak kardır” düşüncesiyle hareket edeceklerdir. Bu nedenle kazık yememek için :)) biraz beklemek en iyisi olacak.

Bu yazıyı yazdığımız sırada bazı kurumlarca yapılan satış rakamları şöyle;

  • Darty: 1.999 TL
  • İstanbul Bilişim: 1.949 TL
  • Doğubank: Tutturabildiğine yöntemi (Eğer pazarlık vs. biliyorsanız diğer fiyatlardan daha ucuza bulabilirsiniz.)
  • Forumlar/Sahibinden vs. türü alternatif mecralar: 1.000 TL – 2.000 TL arası değişmektedir.

Şunuda belirtelim yukarıda belirtilen bazı kurumlardan yapılan satışlar resmi olduğu için ürün garantili gelmekte ama bazılarında da resmiyet olmadığı için kişilerin iyi niyetine kalıyorsunuz.

Son olarak şunları söyleyelim;

Eğer yurt dışından bu telefonu alacaksanız pasaport kaydı yaparak cihazı kayıt altına almanız gerektiğini unutmayın birde şu var  Amerika’dan alacağınız modelin muhakkak AT&T cihazı olmasına dikkat edin  aksi halde sim kart kullanmayan bir model almış olursunuz bu da paranızın boşa gitmesi demek.

iPhone 4S Satın Alacaklar İçin Öneriler
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.