iPhone 4S’de “SIM Kart Takılı Değil” Hatası ve Çözümü (Resimli Anlatım)

0
Sponsorlu Bağlantılar

“SIM Kart Takılı Değil” Hatası

Akıllı telefonlardan bazı modeller ne yazıkki hep oluşan hata yada donanım sorunları ile gündeme geldiler. Bu cihazların başı iPhone 4S modeli. Bu cihaz piyasaya ilk çıktığından bu yana kullanıcıları tarafından hep kötü yanları ile anıldı. Bazı kullanıcılar cihazın pil ömrünün çok kısa olmasından şikayet ettiler bazı kullanıcılarda ‘SIM kart takılı değil’ hatası veren cihazlarla uğraştılar. Gerçi pil ömrü ile ilgili olan hatanın cihazın kullandığı işletim sisteminin bir hatası sonucu oluştuğu anlaşıldı ama kötü nam yayılmıştı bir kere. Burada ‘SIM kart takılı değil’ hatası veren cihaz sahipleri için çeşitli çözüm yolları sunacağız.

Bazı kullanıcılar mevcut sim kartlarının hataya neden olduğunu düşünerek kart değiştirme yoluna gitmişler ama kesin bir çözüm bulamadıklarını belirtelim. Anlatacağımız yöntemler oldukça etkili ve kesin çözüm sağlamakta.

Hata Çözümü İçin 2 Farklı Yol

Önerimiz GSM operatörünüze gidip yeni bir Mikro SIM kart edinmeniz. Hala sorun devam ediyorsa aşağıda gösterilen yöntemlerden birini uygulamanız.

1. YOL:

2. YOL:

iPhone 4S’de “SIM Kart Takılı Değil” Hatası ve Çözümü (Resimli Anlatım)
1 (20%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.