iPhone 5 Pembe Fotoğraf Sorununa Çözüm

0
Sponsorlu Bağlantılar

CamHoodie Kılıfı İle Pembeleşme Problemine Çözüm

iPhone modellerinde neredeyse adet haline gelen kamera problemi iPhone 5‘de de ortaya çıkmıştı.iPhone 5’de fotoğraf çekiminde ortaya çıkan pembelik için Apple‘da bir çözüm sunmamış ve ışık açısını değiştirerek fotoğraf çekilmesini önerip iPhone 5 sahiplerinin kızdırmıştı.

Şimdi iPhone 5’de fotoğraf çekerken ortaya çıkan pembeleşme sorununu çözmek için CamHoodie adlı bir kılıf geliştirildi. Bu kılıf sorunu tamamen ortadan kaldırdığını iddia ediyor.

Bazı iPhone 5 modellerinin objektifinin önündeki kristal yüzeyden kaynaklandığı iddia edilen pembeleşme sorununa bu kılıf çözüm sunuyor.

Fotodiox adlı firma da bu sorunu ortadan kaldıracak bir iPhone 5 kılıfı üretti. CamHoodie adını verdikleri bu kılıfı kullandığınızda artık hiçbirfotoğraf pembe görünmüyor.

Yukarıda örneğini gördüğünüz CamHoodie‘nin Apple‘ın başını ağrıtan pembeleşme problemini ortadan kaldırmak için yardımcı olacağı bir gerçek. Eğer Apple’ın problemi çözmesini bekleyemiyorsanız, CamHoodie’yi satın alarak kısa vadeli bir çözüm üretebilirsiniz.

iPhone 5 Pembe Fotoğraf Sorununa Çözüm
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.