iPhone ve iPad İçin Zıplama ve Tırmanma Oyunu – Icy Tower 2

0
Sponsorlu Bağlantılar

Harika bir zıplama oyunu daha

Hemen hemen herkesin zamanında oynadığı oyunlar arasında yer alan meşhur zıplama oyunu Icy Tower 2, şimdi de Android ve iOS için geldi.Icy Tower 2 oyunu bir de iPhone, iPad ve  iPod touch cihazlarınızda oynamak istiyorsanız buyrun.

Free Lunch Design tarafından geliştirilen Icy Tower 2 oyunu ücretsiz olarak sunuluyor ve 34.7 MB boyutunda.

Icy Tower 2, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve iPad ile uyumludur. iOS 4.2 veya üst sürümünü cihazlarda oynayabilirsiniz.Aynı zamanda oyun iPhone 5 için de optimize edilmiştir.

Android İçin Icy Tower 2

Icy Tower 2 oyununu oynayanlar bilirler ancak bilmeyenler için kısaca tanıtmak gerekirse yıkılmakta olan kulenin içindeki basamaklar yardımıyla yukarıya zıplayarak çıkıyorsunuz. Tek amaç çıkabildiğimiz kadar yukarı çıkmak .

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunu oynarken telefonu ne kadar eğerseniz o kadar yukarı zıplayabilirsiniz. Ayrıca zıplarken topladığınız paralar ile de oyunun mağazasından bir çok tek kullanımlık özellik, yükseltme ve araçlar satın alabilirsiniz.

Icy Tower 2 oyununda Stunts adında görevlerimiz de bulunuyor. Bunlar bir oyunda 100 altın toplamak, 150 kat çıkmak, 1 kullanımlık güç kullanmak gibi. Bu görevler oyunu daha mücadeleci bir hale getiriyor. Tabii ki yapmak zorunda değilsiniz.

Hem grafik anlamında hemde oynanış anlamında oldukça başarılı olan oyun müzikleri ile de oyuna renk katıyor.

Oyunu hemen indirmek için tıklayın.

iPhone ve iPad İçin Zıplama ve Tırmanma Oyunu – Icy Tower 2
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.