Logitech G710+ Mekanik Oyun Klavyesi

0
Sponsorlu Bağlantılar

Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard

Bilgisayar bileşenleri üreten en büyük üreticilerden birisi olan Logitech, özellikle klavye ve mause gibi ürünleri ile ön plana çıkıyor.Şimdi Logitech’den yepyeni bir ürün daha geldi.Bu ürün oyunseverleri fazlası ile sevindirecek.Logitech’in G serisine eklenen bu yeni klavye mekanik özellikleri ile dikkat çekiyor.

Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard isimli bu mekanik oyun klavyesi hem komutlara hızlı cevap veriyor, hem güç kontrolü sağlıyor hemde dikkat dağınıklığını önlüyor.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız Logitech G710+ ile ilgili değerlendirmesinde, “Logitech G710+ Mechanical Keyboard oyun tutkunlarının ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak için özel olarak tasarlandı. Profesyonel oyuncuların yanı sıra amatör oyuncularla yapılan deneme ve test sürecinin sonunda üretilen yeni klavyenin beklentilerin üzerine çıkacağına inanıyoruz”  dedi.

Sponsorlu Bağlantılar

Logitech G710+’nın mekanik tuşları oyuncu sınıfı hassasiyet sunarken 45 gram harekete geçirme gücü, 4 mm mesafe ve hızlı komut girişi için optimum özellikler taşıyor. Sessiz mekanik tuşlar, hızlı cevap verme duyarlılığını koruyarak tuş seslerinin dikkat dağıtmasını azaltıyor. Tuşları hızlı komut girişine göre optimize edilmiş olan klavye, 50 milyon vuruşluk kullanım ömrüne sahip.

Beyaz LED ışığıyla arkadan aydınlanan Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard’un dörtfarklı parlaklık seviyesi bulunuyor. WASD ve OK tuşlarının daha iyi görünebilmesi için, bu tuşların aydınlatması klavyenin diğer kısımlarından bağımsız olarak ayarlanabiliyor.

Yeni güncellenen Logitech Gaming Software’i kullanarak, en karmaşık macro’ları ya da Lua oyunscript’lerini klavyenin G tuşlarına atayabilirsiniz (oyun başına 18 bireysel fonksiyona kadar). Klavye üstündeki 110 tuşun tümü anti-ghosting özelliğine sahiptir ve 26 key rollover özelliği sayesinde bir çok tuşa aynı anda basmanız gereken karmaşık komutların yönetimini kusursuz bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Logitech G710+ Fiyatı

Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard  Microsoft Windows 8, Windows 7 ve Windows Vista ile uyumlu. Logitech K710+ Mechanical Gaming Keyboard’un Kasım 2012‘de Türkiye’de satışa sunulması ve satış fiyatının 324 TL (KDV Dahil) olması bekleniyor.

Logitech G710+ Mekanik Oyun Klavyesi
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.