Multi Skype Launcher – Çoklu Skype Açma Yaması İndir!

0
Sponsorlu Bağlantılar

Birden Çok Skype Açmanın Yolu

Bilindiği üzere Micorosf, 2013 yılının ilk çeyreği ile birlikte Windows Live Messenger‘ın fişini çekecek. Windows Live Messenger’ı kapatacak olan Microsoft bütün WLM kullanıcılarını Skype’a yönlendiriyor.Şuan itibari ile Skype üzerinde WLM hesabınız ile oturum açabiliyorsunuz.Durum böyle olunca da yavaş yavaş Skype’a geçiş yapmak zorunda kalacaksınız.

Birden fazla MSN hesabı olanlar çoklu MSN açma programları ile bu ihtiyaçlarını gideriyorlardı.Skype’a geçince de bunu yapabileceğiniz bir program var.Multi Skype Launcher yani çoklu Skype açma yaması sayesinde bir bilgisayar üzerinden birden fazla Skype hesabı açabileceksiniz.

Aynı bilgisayarda birden fazla Skype açmak için tasarlanmış Çoklu Skype Açma (Multi Skype Launcher) programını Skype’ı açmak istediğiniz her zaman kullanabilirsiniz. Kendi kullandığınız birden fazlaSkype hesabını açabileceğiniz gibi aynı bilgisayarı paylaştığınız diğer bir arkadaşınızın Skype hesabını da Çoklu Skype Açma (Multi Skype Launcher) yardımıyla kolayca açabilirsiniz.

Çoklu Skype Açma programını indirin: Multi Skype Launcher

Multi Skype Launcher – Çoklu Skype Açma Yaması İndir!
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.