Nexus 7 ve iPad Mini’nin Kötü Yönleri ve Eksileri

0
Sponsorlu Bağlantılar

Küçük Tabletlerin Eksileri

İlk küçük ekranlı tablet ile Samsung’un Galaxy Tab modeli ile olmuştu. Uzun süre hiçbir üreticinin küçük ekranlı tabletlere yanaşmaması ilginçti ancak son bir yıl içerisinde Apple, Google, Samsung ve Amazon’un yanı süre bir çok firma 7 ve 8 inçlik tabletler üretmeye başladı.

Fiyat ve performans açısında oldukça başarılı olan bu tablet arasında özellikle ülkemizde iPad Mini ve Nexus 7 kullanıcıların beğenisine sunuluyor.Bizde sizlere bu iki tabletin kötü yönlerini gösterelim dedik.

Nexus 7′nin Kötü Yönleri

 Teknik destek raporlarının neredeyse üçte biri sistem güncellemeleriyle ilgili. Ekrandan şikayetçi olanların oranıysa yüzde 30.

iPad Mini‘nin Kötü Yönleri

Kullanıcıların dörtte biri 4:3 ekran oranından şikâyetçi. Diğer tabletlerin çoğunda 16:9 oranlı ekranlar kullanılıyor. Bu da çok daha iyi bir film/video izleme deneyimi sunuyor.

Ayrıca kullanıcıların yüzde 20′si kasanın arka kısmını çok kolay çizilmesinden, büyük ağabey iPad gibi retina olmayan ekrandan ve düşük depolama kapasitesinden şikayetçi. SD hafıza kartı girişi ve hafızayı arttırmak için USB girişi olmadığından cihazın kendi hafızasıyla yetinmek zorundasınız.

Nexus 7 ve iPad Mini’nin Kötü Yönleri ve Eksileri
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.