Nintendo Online Oyun Network’u Geliyor!

0
Sponsorlu Bağlantılar

Nintendo Oyun Ağı

Nintendo ismini eminim tüm bilgisayar oyun tutkuları biliyordur. Gerçi Nintendo bir oyun kosolü olarak karşımızda ama bu durum gerçekleri değiştirmiyor. Nintendo oyun konsolü alanında şimdiye kadar yapmadığı bir şey yapacak. Bir online oyun networku kuracak olan firma kullanıcılarına hizmeti bu yılın sonlarına doğru vermeyi planlıyor.

Nintendo’nun online oyun networkü kurmasında amaç  Xbox Live ve PlayStation Network’te olduğu gibi kullanıcılar arası bir plartform kurmak. Yalnız Nintedo firması Networkkün sadece oyun oynama amaçlı kullanılmayacağını. Aynı zamanda bu network üzerinden oyunların bazı sürümlerinin download edilmesi yada oyunlara ait bazı eklentilerin ve dijital içeriklerin paylaşılabileceği söyleniyor.

Nintendo network’e bağlı kişisel hesap özelliği olacağı burdan ücret karşılığı müzik parçaları indirilebileceği söylenenler arasında. İlk başta network ile birlikte Mario Kart 7oyunu olacağı söylensede daha sonra Final Fantasy serisinin belli bir ücret karşılığı edinilebileceği belirtiliyor.

Nintendo Online Oyun Network’u Geliyor!
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.