Ücretsiz Nokia Navigasyon – Ovi Maps Apps

3
Sponsorlu Bağlantılar

Ovi Maps Nedir?

Nokia kullanıcılarına Nokia tarafından büyük bir hizmet olan Ovi Maps uygulaması ile 70 den fazla ülkenin haritası artık cebinizde. Diğer bir deyişle nokia cep telefonunuz aynı zamanda bir navigasyon cihazı olarak görev yapıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia Cep Telefonu ile Dünya Cebinizde

Yeni Haritalar menüsü ile, gideceğiniz yere en iyi biçimde yürümeyi veya araba sürmeyi hesaplamak, konumunuzu öğrenmek, yerler bulmak, yerel Lonely Planet ve Michelin listelerini, eğlencelerini veya etkinliklerini bulmak tek tıklamaya bakar. Sadece bir adım uzağınızda.

Ovi Maps Yenilikleri Nelerdir?

– Ovi Maps 3.03 ücretsizdir, 70’ten fazla ülke ilgili haritalar ve tam navigasyon olanağı sağlar.

– Yeni Ovi Maps ile birlikte ücretsiz olarak verilen hizmetler:

– 90’dan fazla ülkede Araba Sürme ve Yaya navigasyonu

– Araba Sürme ve Yaya için gerçek zamanlı sesli yönlendirme

– Ücretsiz güncelleme işlevli, 180’den fazla ülke ilgili harita

– Gerçek zamanlı hava durumu hizmeti

– 1000’den fazla hedef için seyahat rehberi

– Gerçek zamanlı etkinlik listeleri

Önemli: Servisin kullanılması veya içerik indirilmesi büyük miktarda veri aktarımını gerektirebilir. Veri aktarım ücretleri ile ilgili bilgi için şebeke servis sağlayıcınıza başvurun. Servisler bazı ülkelerde kullanılamayabilir ve yalnızca belirli dillerde veriliyor olabilir.

Ovi Maps Uygulaması için Ne Yapılmalı?

Şu anda çeşitli cihazlar Symbian 3.0 Feature 2 ve Symbian 5.0 ile uyumludur. Ayrıntılı uyumluluk listesi için lütfen Ovi Maps destek web sitesine bakın. Cihazınızı Ovi Maps 3.03’e yükseltmeden önce, Nokia Yazılım Güncelleştirici uygulamasını kullanarak cihazınızın yazılımının güncel olmasını sağlamalısınız. Mobil cihazınızın yazılımını güncellemeden önce verilerinizi yedeklemenizi öneririz.

Ovi Maps uygulaması 3.03’e nasıl yükseltilir?

En yeni Ovi Maps uygulamasını doğrudan uyumlu mobil cihazınıza indirerek yükseltebilirsiniz. Uyumlu cihazları kullananlar navigasyon özelliklerini içeren Ovi Maps 3.03’ü indirebilir ve Ovi Maps web sitesinden ücretsiz olarak özel içeriğe erişebilirler: http://www.nokia.com/maps/download. Uyumluluk listesinden cihazınızı seçin ve web sitesindeki yükleme talimatlarını izleyin. Belirli cihazlar için (örneğin, Nokia N97), cihazdaki Yazılım Güncelleme Servisi’ni kullanarak güncelleme olanağı mevcuttur. Ovi Maps 3.03’ü Nokia 5800 XpressMusic cihazınıza yüklemek istediğinizde, Ovi Maps 3.03’ü yüklemeden önce mobil cihazınızın yazılımını güncellemeniz gerektiğini unutmayın. Mobil cihazınızın yazılımını güncellemek için uyumlu PC’nizde Nokia PC Suite veya Nokia Ovi Suite ve Nokia Yazılım Güncelleştirici uygulamasının yüklü olması gerekir. İsterseniz, mobil cihazınızda *#0000# girip, Seçenekler > Güncellemeleri Kontrol Et öğesini seçerek güncellemeyi yapabilirsiniz.Mobil cihazınızın yazılımını güncellemeden önce verilerinizi yedeklemenizi öneririz. Ovi Maps 3.03 yüklendikten sonra, Nokia Map Loader uygulamasını kullanarak gerekli harita verilerini ve ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Ovi Maps Uygulaması için Uyumlu Nokia Modelleri Hangileridir?

Nokia’nın navigasyon hizmeti olan ovi maps uygulamasını kullanabilmeniz için nokia cep telefonunuzun bu hizmet için uyumlu olması gerekmektedir. Bu modellerden birkaçı şöyle; Nokia X6, Nokia X3, Nokia N97, Nokia N96, Nokia N95, Nokia N900, Nokia N86, Nokia N85, Nokia N82, Nokia N81, Nokia N8, Nokia N79, Nokia N78, Nokia N7, Nokia E90, Nokia E75, Nokia E73, Nokia E72, Nokia E71, Nokia E7, Nokia C7 v.b. Eğer nokia cep telefonunuzun ovi maps uygulmasına uygun olup olmadığını öğrenmek için tıklayınız.

Not: Yönlendirildiğiniz sayfada nokia cep telefonunuzun modelini girerek ovi maps uygulamasını indirebilirsiniz.

Nokia Ovi Maps Uygulaması indir download

Ücretsiz Nokia Navigasyon – Ovi Maps Apps
4.92 (98.47%) 1358 oy
Sponsorlu Bağlantılar

3 Yorum

  1. cihazim c7 ovi harita yol bilgileri kulanim şekli hakkingda bilgiedinemedim çök gariptir saticılarin bayilerin kesin bilgi veremiyorlar ve bir yildir hiçbir himetten yararlanamadim hrita mavigasyon sistemlerini kulanmak ücreklimi nedir bılgialabılirsem sevinecem c7 kulanan arkadaşlar veya yetkilıler okursa sevinirim teşekürler..sedat…..

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.