Ücretsiz Nokia Navigasyon – Ovi Maps Apps

3
Sponsorlu Bağlantılar

Ovi Maps Nedir?

Nokia kullanıcılarına Nokia tarafından büyük bir hizmet olan Ovi Maps uygulaması ile 70 den fazla ülkenin haritası artık cebinizde. Diğer bir deyişle Nokia cep telefonunuz aynı zamanda bir navigasyon cihazı olarak görev yapıyor. Dünyayı Nokia Cep Telefonuna sığdıran bu hizmet, gideceğiniz yere en uygun yoldan yürüyerek yada araba ile size götürüyor.Rota hesaplama, konum öğrenme, eğlence yerleri v.b. birçok yeri kolayca bulabilirsiniz.

Ovi Maps Yenilikleri Nelerdir?

  • Ücretsizdir ve onlarca ülkeye ait haritalar ve tam navigasyon imkanı sunuyor.
  • Onlarca ülkede Araba Sürme ve Yaya navigasyon hizmeti
  • Hem Araç için hemde yaya için gerçek zamanlı sesli yönlendirme
  • Gerçek zamanlı hava durumu bilgisi
  • Kapsamlı bir seyahat rehberi
  • Gerçek zamanlı etkinlik listeleri

Ovi Maps Uygulaması için Ne Yapılmalı?

Uyumlu olan Nokia telefonları görmek için Ovi Maps destek sayfasını ziyaret edin. Nokia telefonunuzu 3.03 sürümüne yükseltmeden önce Nokia Yazılım Güncelleştirici uygulamasını kullanarak cihaz yazılımının güncel olup olmadığını kontrol edin ve eğer güncel değilse güncelleyin. Güncellemeden önce veri yedeği almayı unutmayın.

Ovi Maps uygulaması 3.03’e nasıl yükseltilir?

Uygulama üzerinden yükseltebileceğiniz gibi Nokia telefonunuza *#0000# tuşlayıp “Seçenekler > Güncellemeleri Kontrol Et” yolunu da izleyerek yükseltme yapabilirsiniz. Yükseltmeden önce veri yedeği almayı unutmayın. Yükseltmeden sonra Nokia Map Loader uygulaması ile harita verilerini ve ses dosyalarını da indirebilirsiniz.

Ovi Maps Uygulaması için Uyumlu Nokia Modelleri Hangileridir?

Bu navigasyon uygulamasını bütün Nokia telefonlarda kullanamazsınız. Bu uygulamayı destekleyen telefonlardan bazıları şöyle; Nokia X6, Nokia X3, Nokia N97, Nokia N96, Nokia N95, Nokia N900, Nokia N86, Nokia N85, Nokia N82, Nokia N81, Nokia N8, Nokia N79, Nokia N78, Nokia N7, Nokia E90, Nokia E75, Nokia E73, Nokia E72, Nokia E71, Nokia E7, Nokia C7.

NOT: UYGULAMA HİZMETTEN KALDIRILMIŞTIR.

Ücretsiz Nokia Navigasyon – Ovi Maps Apps
4.9 (98.47%) 1358 oy
Sponsorlu Bağlantılar

3 Yorum

  1. cihazim c7 ovi harita yol bilgileri kulanim şekli hakkingda bilgiedinemedim çök gariptir saticılarin bayilerin kesin bilgi veremiyorlar ve bir yildir hiçbir himetten yararlanamadim hrita mavigasyon sistemlerini kulanmak ücreklimi nedir bılgialabılirsem sevinecem c7 kulanan arkadaşlar veya yetkilıler okursa sevinirim teşekürler..sedat…..

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.