Oynamanız Gereken En İyi PlayStation 3 Oyunları

0
Sponsorlu Bağlantılar

Kesinlikle Kaçırmamanız Gereken PS3 Oyunları

Oyun dünyasının en büyük kitlelere hitap eden PlayStation oyun konsolu PlayStation 3 ile birlikte oyunları bambaşka bir boyuta taşıyor. Eğer sizde bir  PlayStation 3 konsolu sahibi iseniz konsolun hakkını vermeniz gerekiyor. Bu yüzden en iyi iyi oyunları oynamalısınız.

PlayStation 3’de oynamanız gereken ve kesinlikle kaçırmamamız gereken oyunlar var.Hikayeleri ve grafikleri ile size bambaşka oyun keyfi sunacak en iyi 10 oyunu aşağıda sizlere sunuyoruz.

Uncharted 2: Among Thieves

Tür: Aksiyon Macera

Ekim 2009’da çıkan oyun, serideki üç Uncharted oyununun ikincisi konumunda. Üç oyun da mükemmel ancak Uncharted 2: Among Thieves, üçlünün arasında öne çıkıyor.

Borderlands 2

Tür: Aksiyon FPS

2009’da yayınlanan Borderlands’ın halefi Borderlands 2, sadece 3 ay önce çıktı. Oyunun hikayesi tam kaldığı yerden devam ediyor, ancak her oyun öğesinin geliştirildiği dikkatinizden kaçmıyor.

LittleBigPlanet 2

Tür: Puzzle Platform

Oyunda bir hikaye modu olsa da, sunulan araçları kullanarak kendi içeriğinizi oluşurmak daha zevkli. Zengin araçlar sayesinde kendi mini-oyunlarınızı yapabilirsiniz.

Red Dead Redemption

Tür: Açık dünya aksiyon macera.

Sürpriz bir başarı yakalyan Red Dead Redemption, aslında Red Dead Revolver’ın devamı ancak oyunda dünya boyutundan karakter rollerine bir çok öğe geliştirilmiş.

Metal Gear Solid 4: Guns Of The Patriots

Tür: Gizli savaş

Serisinin dördüncü oyunu olan Guns Of The Patriots, Metal Gear Solid severleri grafikleriyle ve yoğun atmosferiyle etkisi altında bırakıyor.

Batman: Arkham City

Tür: Çizgi roman aksiyon macera

Batman’i yönettiğiniz oyunda Batman mitolojisinin gelmiş geçmiş en büyük ve en kötü adamlarıyla karşılaşacaksınız. Arkham City, 2009’da çıkan Batman: Arkham Asylum’un devamı ve hikayesi, tecrübeli Batman yazarı Paul Dini tarafından yazılmış.

God Of War III

Tür: Üçüncü kişi aksiyon macera

Serisinin üçüncüsü olan God Of War III’de oynanış geliştirilirken görseller de PS3 için yenilenmiş. Yunan mitolojisini temel alan oyunda Kratos’u canlandırıyor, tanrılara ve canavarlara karşı savaşıyorsunuz.

L.A. Noire

Tür: Üçüncü kişi suç inceleme

Açık dünya, sürüş ve dövüşü bir araya getiren ilginç bir oyun olan L.A. Noire’de 1940’ın Los Angeles’ındaki suçları inceliyorsunuz. Oyun GTA’yı andırıyor, ancak GTA’nın aksine bu kez kanunları yerine getirmenin peşindesiniz.

Heavy Rain

Tür: Etkileşimli psikolojik thriller

Sponsorlu Bağlantılar

Listemizdeki oyunlardan çok farklı bir yapıya sahip oyunda kendinizi etkileşimli bir filmin içinde buluyorsunuz. Ancak söyleyeceğiniz kelimeler, yapacağız şeyler ve kararlarınızda tam bir denetime sahipsiniz.

Grand Theft Auto IV

Tür: Açık dünya suç macera

Yakında çıkacak GTA V ile seri doruk noktasına ulaşacak, ancak GTA IV de sizi suç dünyasının derinliklerine götüren tarihi nitelikte bir oyun.

Oynamanız Gereken En İyi PlayStation 3 Oyunları
1.7 (34%) 30 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.