Paint veya Movie Maker Windows 8’de Nasıl Olacak?

0
Sponsorlu Bağlantılar

Sizin Sorunuz:

Windows 8 ile birlikte Paint veya Movie Maker uygulamaları da güncellenecek mi? Paint veya Movie Maker nasıl olacak çok merak ediyorum.Windows 8 gibi Paint veya Movie Maker’da yeni bir arayüz ve yeni bir kullanım suncak mı?

Bizim Cevabımız:

Windows 8, metro, bilgisayar

Paint veya Movie Maker Nasıl Olacak?

Microsoft Windows 8 ile beraber bu işletim sistemi içinoptimize edilmiş Bing, Sports, Finance ve Weather uygulamalarını hazırlıyor. Eski dostumuz Solitaire bile Windows 8 için güncelleniyor. Ancak bazı uygulamaların hala masaüstü sürümlerinde kalmaya devam edeceği biliniyor. Bunların arasında Paint ve Movie Maker da var. Apple’ın iPhoto ve iMovie uygulamalarının ne kadar popüler olduğu ortada, Microsoft neden kendi uygulamalarını tabletler için güncellemiyor, onu merak ediyoruz.

Tablet ve masaüstü işletim sistemlerini tek bir yerde birleştirmek gelecekte ortaya çıkabilecek bazı sorunlara da kapı açıyor. Örneğin bundan sonraki terfiler nasıl olacak? Paralı mı olacak, yoksa iOS ve Android gibi parasız mı olacak? Microsoft güncellemeleri hangi sıklıkla yapacak? Microsoft’un klasik “3 yılda bir yeni bir işletim sistemi” günümüzün hzla ilerleyen teknoloji dünyasında tutmaz, bu frekansın nasıl değişeceğini de merak ediyoruz…

Paint veya Movie Maker Windows 8’de Nasıl Olacak?
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.