Samsung Galaxy A7 (2016) Reset Atma

0
Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy A7 (2016) Nasıl Reset Atılır?

Bilindiği gibi Samsung Galaxy A7 (2016) model telefonun bataryası çıkarılamaz bir batarya. Yani harici bir bataryası yok. Bu durumun bazı avantajları olduğu gibi dezavantajları da var. Diğer taraftan bir telefonu kullandığınız zaman kapasitesinden daha büyük bir işlem yaptığınızda bir telefonun donması, kilitlenmesi, takılması normal.

Dolayısıyla bir Samsung Galaxy A7 (2016) telefonunuzun dokunmatiği çalışmazsa (tepki vermezse) yani herhangi bir donma, yanıt vermeme, takılma gibi durumlarda yapacağınız ilk işlem reset atma işlemidir. Samsung Galaxy A7 (2016) telefonu resetleme demek telefonu yeniden başlatmak demektir. Yani bilgisayarlardaki restart işlemi ile aynı.

Samsung Galaxy A7 (2016) Tuş İle Reset Atma

Samsung Galaxy A7 (2016) model telefonda reset atmak için kullanacağınız tuşlar “Güç” tuşu ile “Ses kısma” tuşudur. Bu iki tuşa aynı anda basın ve ortalama 10 saniye bekleyin. Bu şekilde yaptığınız taktirde telefonunuz kapanacaktır. Ekranda “Samsung Galaxy A7 (2016)” yazısını gördüğünüzde tuşları bırakabilirsiniz. Artık telefonunuz tekrar kullanılabilir durumda.

Samsung Galaxy A7 (2016) Reset Atma
5 (100%) 2 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.