Samsung Galaxy Note 3’ün Ekranı Kaç İnç Olacak?

0
Sponsorlu Bağlantılar

6,3 inçlik Galaxy Note 3 Gelebilir!

Tablet telefon karşımı cihazları ile piyasanın lideri konumunda bulunan ve satış rekorları kıran Sasmung’un Galaxy Note cihazları herkes tarafından çok sevildi.5,5 inçlik Galaxy Note 2’den sonra gözler Galaxy Note 3’e çevrilmiş durumda. Galaxy Note 3 için çalışmalarını sürdüren Samsung’dan bir haber sızdırıldı.

Korean Times haberinde yer aldığına göre Samsung’un yeni Galaxy Note 3 cihazı Galaxy Note 2’den daha büyük bir ekrana sahip olacağı yönünde.

Haberde yerel parça tedarikçilerinin yetkilileri referans verilerek, Samsung’un Galaxy Note III’te 6,3 inç OLED ekran kullanacağı söyleniyor. Note 2 incelemelerinde bile cihazın zayıf olduğu tek noktanın, devasa boyutları olduğu düşünülürse, 6,3 inçlik bir model Samsung’un şansını zorlaması demek olabilir.

Öte yandan, Note 2’nin gayet başarılı biçimde devam eden satışlarının, Samsung’u bu cesur hamleyi atma noktasına getirmesi de mümkün. Henüz Samsung bu söylenti hakkında yorum yapmasa da, olası bir 6,3 inç Note 3’ün piyasaya sürülmesi durumunda cihazın akıllı telefondan, telefon özellikli bir tablete geçiş yapması mümkün görünüyor.

Samsung Galaxy Note 3’ün Ekranı Kaç İnç Olacak?
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.