Samsung Galaxy Note Edge Fabrika Ayarlarına Döndürme

0
Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy Note Edge Menüden Format Atma

Samsung Galaxy Note Edge akıllı telefonunuzu herhangi bir sebepten dolayı fabrika ayarlarına döndürmek isteyebilirsiniz. Bu bazı durumlarda ihtiyaç olabiliyor. Örneğin telefonun yavaşlamasının önüne geçmek, uzun süre kullanımdan sonra genel bir temizlik yapmak, telefonda oluşan bir sorunu ortadan kaldırma v.b. Bu işlemin bir diğer adı ise menüden format atma. Peki nasıl yapılıyor?

Samsung Galaxy Note Edge Fabrika Ayarlarına Döndürme

Samsung Galaxy Note Edge Telefona Format Atmadan Önce

ÇOK ÖNEMLİ: Her formattan önce yapmanız gerekenler;

1) Verilerinizi yedekleyin.

2) Şarjınız en az %25 – %30 civarında olsun

Sponsorlu Bağlantılar

3) Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi sırasında asla müdahale etmeyin.

Samsung Galaxy Note Edge telefonunuzun menüsünden “Ayarlar” bölümüne girin. daha sonra “Kişiselleştirme > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarlarına sıfırla” yolunu izleyin. Karşınıza çıkan ekran bir takım uyarılar bulunmakta. Bu uyarılar fabrika ayarlarına sıfırladığınız taktirde nelerin silineceğini size söylüyor. Dikkatli bir şekilde okuyun ve eğer sizin için bir sorun yoksa “Cihazı Sıfırla” butonuna dokunun. Daha sonra bir onay ekranı gelecek. Eğer yapmaya devam etmek istiyorsanız “Tümünü Sil” butonuna dokunun.

Artık fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi başlamış oldu. Bu andan itibaren Samsung Galaxy Note Edge telefonunuza kesinlikle müdahale etmeyin ve sabırla işlemin bitmesini bekleyin.

Samsung Galaxy Note Edge Fabrika Ayarlarına Döndürme
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.