Samsung Galaxy S3 İçin 3000 mAh Batarya Geliyor!

0
Sponsorlu Bağlantılar

Daha Uzun Giden Galaxy S3 Pili

Smasung’un son amiral gemisi Galaxy S3 bütün dünyada büyük ilgi gördü ve şuan piyasanın bir numaralı akıllı telefonu olarak dikkat çekiyor. Bütün akıllı telefonlarda olduğu gibi Galaxy S3’de pil sorunu kullanıcıların en çok canını sıkan durum.Samsung bu durumu gidermek için uzun zamandır daha uzun gidecek bir batarya üzerinde çalışıyordu. Gelen haberlere göre Samsung yeni pilde sona yaklaşmış ve yakında piyasaya çıkacak.

Galaxy S3 için gelecek olan yeni batarya Şubat ayının başında Avrupa’da satışa çıkması bekleniyor.Amazon isimli dünyaca ünlü alışveriş sitesinin Almanya şubesindeki bir kaynaktan edinilen bilgilere göre 5 Şubat itibariyle Galaxy S3 kullanıcıları yeni bataryalara kavuşabilecekler. Bu yeni ve daha güçlü batarya için Samsung’un belirlediği ücretin de €48 olduğu söyleniyor.

Yeni Galaxy S3 pilinin 3000 mAh değerinde olması beklenirken, kullanıcıların en çekindikleri noktalardan biri olan kalınlık konusunda da önemli gelişmelerin olduğu, söz konusu yeni batarya ile cihazın daha kalın hale gelmeyeceği iddia ediliyor.

Samsung Galaxy S3 İçin 3000 mAh Batarya Geliyor!
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.