Samsung Galaxy S4 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

0
Sponsorlu Bağlantılar

Samsun’un son amiral gemisi olan Galaxy S3, iPhone 5’in çıkmasına rağmen hala piyasanın en iyi akıllı telefonu konumunda. iPhone 5 ile birlikte Galaxy S3’ün dünyanın en iyi akıllı telefonu olma ünvanının son bulacağını düşünenler yanıldı ve iPhone 5 Galaxy S3’ü özellik bakımından yakalayamadı bile.

Son durum böyle ike Samsung boş durmuyor ve son amiral gemisi yani Galaxy S4 üzerinde çalışıyor.Güney Kore’de yayın yapan bir gazeteye göre Samsung, Galaxy S4 ile ilgili çalışmalarını arttırdı. Geçtiğimiz günlerde “Samsung Galaxy S3 20 Milyon Satışa Ulaştı” başlıklı haberimizde sizlere aktardığımız üzere dünya genelinde satılan Galaxy S3 sayısı yirmi milyonu geçti. Başarılı bir ürün olduğunu birçok alanda gösteren bu Android akıllı telefondan daha gelişmiş ve yeni özellikler eklenerek bir yeni bir Galaxy üyesinin geleceğini konuşuluyor.

Galaxy S4’ün 2013 yılının Mart ayında satışa çıkması bekleniyor. Yeni telefonda beklenen ve Samsung Mobile yöneticilerinin olup olmaması yönünde karar vermekte en çok zorlandıkları konu ise esnek ekran. Gerçekleşmesi halinde radikal bir yenilik olarak gösterilebilecek bu özelliğin Galaxy S4 üzerinde bulunup bulunmayacağı henüz kimse bilmiyor. Bilinen o ki, Samsung yöneticileri iPhone 5’in tanıtılmasının ardından büyük bir özgüven ile Galaxy S4’ü tasarlayıp satışa çıkaracaklar.

Samsung Galaxy S4 Çıkış Tarihi Belli Oldu!
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.