Samsung Galaxy S6 edge Reset Atma

0
Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy S6 edge Nasıl Reset Atılır?

Bilindiği gibi Samsung Galaxy S6 edge model telefonun bataryası çıkarılamaz bir batarya. Yani harici bir bataryası yok. Bu durumun bazı avantajları olduğu gibi dezavantajları da var. Diğer taraftan bir telefonu kullandığınız zaman kapasitesinden daha büyük bir işlem yaptığınızda bir telefonun donması, kilitlenmesi, takılması normal.

Dolayısıyla bir Samsung Galaxy S6 edge telefonunuzun dokunmatiği çalışmazsa (tepki vermezse) yani herhangi bir donma, yanıt vermeme, takılma gibi durumlarda yapacağınız ilk işlem reset atma işlemidir. Samsung Galaxy S6 edge telefonu resetleme demek telefonu yeniden başlatmak demektir. Yani bilgisayarlardaki restart işlemi ile aynı.

Samsung Galaxy S6 edge Tuş İle Reset Atma

Samsung Galaxy S6 edge model telefonda reset atmak için kullanacağınız tuşlar “Güç” tuşu ile “Ses kısma” tuşudur. Bu iki tuşa aynı anda basın ve ortalama 10 saniye bekleyin. Bu şekilde yaptığınız taktirde telefonunuz kapanacaktır. Ekranda “Samsung Galaxy S6 edge” yazısını gördüğünüzde tuşları bırakabilirsiniz. Artık telefonunuz tekrar kullanılabilir durumda.

Samsung Galaxy S6 edge Reset Atma
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.