Samsung’dan Windows 8 İçin 24 İnç Dokunmatik Monitör

0
Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Series 7 Touch  ve Series 7 

Windows 8 işletim sisteminin hem dokunmatik hemde klavyeli kullanım özellikleri ile gelmesi monitör üreticilerini de hem dokunmatik hemde normal ekranlı monitör üretmeye itti. Son olarak Samsung tarafında Windows 8 için dokunmatik ekranlı bir monitör üretildi. Samsung’un Series 7 Touch (SC770) ve Series 7 (SC750) isimli iki yeni monitörü 24 inçlik bir boyuta sahipler. Aynı Bu modellerden Series 7 Touch (SC770) çoklu dokunmatik desteğine sahip.

Samsung’un Windows 8 için geliştirdiği ilk dokunmatik monitörler olma özelliğine sahip olan bu iki monitörün sunduğu ekran çözünürlüğü ise 1920 x 1080 px.Aynı zamanda 178 dereceye kadar görüş açısı sunuyor. Öte yandan ayarlanabilir ayağı da 60 dereceya kadar dönebiliyor.

27 inç’lik Series 7 monitör ise dokunma desteği barındırmıyor, ancak aynı şekilde 1080p çözünürlüğe sahip. Ayrıca 90 derece dönebilmesi sayesinde kullanıcılar bu monitörü hem yatay hem de düşey yönde kullanabiliyor. Her iki monitör de 2013′ün ilk çeyreğinde piyasaya çıkacak. Samsung henüz bu monitörlerin fiyatlarını açıklamadı, ancak gelecek hafta başlayacak CES 2013′e gidenler bu yeni monitörleri test etme fırsatı da bulacaktır.

Samsung’dan Windows 8 İçin 24 İnç Dokunmatik Monitör
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.