Skater Boy (Kaykaycı Çocuk) Oyunu Nasıl Oynanır? (İnceleme)

0
Sponsorlu Bağlantılar

Kaykay severler için güzel bir oyun tanıtacağım.

Bu yazıda okuyacaklarınız:

Skater Boy Nedir?

Oyunun adından anlaşılacağı üzere kaykay oyunudur.Kaykaycı çocuğu kontrol edeceğiniz aksiyon dolu bir oyundur.

Ne İşe Yarar?

Öncelikle aksiyon dolu bir oyundur veeğlenerek oynayacağınızı söyleyebilirim.Boş zamanalarda oynanabilecek ve stres atmanıza yaracaktır.

Skater Boy Nasıl Oynanır?

Oyunu öncelikle buradan ücretsiz olarak indirin; Skater Boy

Oyunu açtığınız zaman Play diyerek oyuna başlayabilirsiniz.İsterseniz başlangıç sayfasında sesi ve müziği kapatabilirsiniz.Ama tavsiye etmem.

Play dediğiniz zaman açılan yeni pencerede oyunun bölümlerini göreceksiniz.Oyunda 3 adet bölüm bulunuyor (şimdilik). Town, Forest ve Cemetery olmak üzere 3 adet bölüm yer alıyor.Her bölümde de 30 küçük bölüm yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Town bölümüne girip birinci bölümden başladığınız zaman size zaten nasıl oynamanız gerektiğini şekilli olarak anlatıyor.Sağ gösteren ok ile kayıyorsunuz, yukarıya göstere ok ile de zıplıyorsunuz.Sağ oka sürekli basarasanır hızlanarak kaymaya devam eder.Engellere geldiğiniz zaman da yukarı oka basarak zıplıyorsunuz.

Oyunu oynarken yıldızları ve kupalaraı toplamaya çalışıyorsunuz.Her bölümü en yüksek puan ve kupalar ile tamamlamaya çalışacaksınız.Her bölümde kupaları toplayarak en yüksek skoru elde etmeye çalıştığınız gibi engellere de çarpmamaya çalışıyorsunuz.Her bölümde 5 çarpma hakkınız var.Oyun devam ederken çartığınız yerden devam ediyorsunuz fakat 5 hakkınızı da dolduğunuz vakit tekrar bölümü baştan oynamak zorunda kalıyorsunuz.Oyunda bölümleri geçtikçe zorluk seviyesi de artıyor.

Skater Boy Video

Oyunu nasıl oynayacağınızı gösteren örnek videoyu da izlemenizi tavsiye ederim.

Skater Boy (Kaykaycı Çocuk) Oyunu Nasıl Oynanır? (İnceleme)
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.