Türkçe Ülke Kurma ve Savaş Oyunu – Ministry of War

1
Sponsorlu Bağlantılar

İmparatorluğunuzu Kurun

Online oyun severlerin zevkle oynayacakları bir oyun tanıtacağız. Oyun tamen ücretsiz ve türkçe bir oyun. Ministr of War adlı oyun başarılı bir strateji oyunu. Sahip olduğu başarılı grafiklerle adından fazlaca söz ettiren oyun şimdiden en iyiler listesine girmeye aday olduğunu gösteriyor. Oyunda  ülke kurma   amacınız. Ülkenizi kurup  oyundaki diğer ülkelerle mücadeleye girecek duruma gelmek sanıldığı kadar kolay değil. Çünkü oyunda yer alan diğer imparatorluklar oldukça güçlüler.

Oyundaki İmparatorluklar

Oyunda 4 farklı ulus bulunmakta ve herbiri kendine göre avantajlara sahip.

Çin İmparatorluğu: Başkenti Changan olan Çin İmparatorluğu, oyunda uyuyan bir devden daha fazlasını kullanıcılara sunuyor. 4 farklı şehri daha bulunan Çin İmparatorluğunu oyunda tercih etmeniz durumda, iyi bir savunma sistemi ve%20 daha fazla yiyecek üretimi sağlayabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Mısır İmparatorluğu: Başkenti Kahire olan Mısır İmparatorluğu, dünyanın en eski medeniyetlerinden birisi olarak bilinmekte, teknoloji merakları ile de tanınan Mısırlıların 4 farklı şehri daha bulunuyor. Mısır İmparatorluğunu oyunda tercih etmeniz durumunda, düşmanlarınıza saldırdığınız zaman ki bonus puanlarınız artacaktır ve %20 daha fazla metal üretebileceksiniz.

Pers İmparatorluğu: Başkenti Tahran olan Pers İmparatorluğu, savaş konusunda kendilerini çok iyi eğitmiş olan dev bir ordu ve birlikleri ile adından bahsettirmekte. 4 farklı şehre daha sahip olan Pers İmparatorluğunu tercih etmeniz durumunda, fazladan bir kişi saldırı özelliği ile %20 fazla taş üretimi sağlayacaksınız.

Roma İmparatorluğu: Başkenti Roma olan Roma İmparatorluğu’da dünyanın bilinen ilk medeniyetleri arasında yer alır. Cesur ve güçlü bir orduya sahip olan Roma İmparatorluğu Avrupa’nın büyük bir kısmına asırlarca hükmetmiştir. 4 farklı Avrupa şehrine daha sahip olan Roma İmparatorluğunu seçmeniz durumunda, ekstra olarak koruma bonusu ve%20 fazla odun üretimi elde edeceksiniz.

Ministry of War Git

Türkçe Ülke Kurma ve Savaş Oyunu – Ministry of War
4.4 (88.42%) 19 oy
Sponsorlu Bağlantılar

1 YORUM

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.