Ücretli Android Uygulamalar İçin Alternatif Ücretsiz Uygulamalar

0
Sponsorlu Bağlantılar

Alternatif Ücretsiz Uygulama Siteleri

Android kullanıcıları sık sık tam da aradığı uygulamayı bulmuşken ücretli olduğunu görüp üzülür. Ve keşke bu uygulamanın ücretsizi de olsaydı diye yakınır.Belki de o uygulamanın ücretsiz bezeri vardır ama siz bilmiyorsunuzdur. Çünkü Google Play ücretli uygulamalara alternatif ücretsiz uygulamaları göstermiyor.

Ancak aşağıdaki iki uygulama sitesi sizlere tam da bu noktada yardım ediyor.Ücretli uygulamaların ve ücretli oyunları alternatif ücretsizlerini sizlere sunuyor.İşte ücretli uygulamaların ücretsiz alternatiflerini bulabileceğiniz 2 harika site.

Antiroid

Yeni bir web sitesi olan Antiroid, ücretsiz uygulama bulmak konusunda Google Play’den dahabaşarılı. Google Play’de bir uygulamanın ücretsiz alternatifini ararken genellikle onun kısıtlanmış “LITE” sürümünü buluyorsunuz. Antiroid ise aradığınız ücretli uygulamaya benzer işlevler sunan ücretsiz uygulamaları bulmanıza yardımcı oluyor.

Kullanımı oldukça basit olan Antiroid’de arama çubuğuna ücretli uygulamanın adını yazmanız ve alternatifini aradığınız uygulamaya tıklamanız yeterli. Açılan sayfada tıkladığınız ücretli uygulama için ücrtesiz alternatifler gösterilecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Siteye gitmek için tıklayın: Antiroid

AlternativeTo

AlternativeTo, kullandığınız yazılımlara alternatifler bulmak için kullanabileceğiniz bir hizmet. Site sadece masaüstüyazılımlarını değil, mobil ve tablet uygulamalarını da içeriyor.Arama çubuğundan hemen istediğiniz uygulamayı bulamayabilirsiniz, ancak lisans ve platform filtreleri ile ücretsiz uygulamaları hızla görebilirsiniz. Sağ taraftaki Popular Tags (Popüler Etiketler) veCategories (Kategoriler) işlevleri de aramanızı kolaylaştırabilir.

AlternativeTo’ta uygulama bulmak biraz daha zahmetli zira çoğu uygulamanın Google Play bağlantısı verilmemiş.

Siteye gitmek için tıklayın: AlternativeTo

Ücretli Android Uygulamalar İçin Alternatif Ücretsiz Uygulamalar
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.