WhatsApp Messenger Nasıl Kullanılır?

0
Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Messenger Nedir?

WhatsApp Messenger uygulaması bütün mobil işletim sistemlerinde çalışan ve cihazlar arası iletişim kurmayı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Ne İşe Yarar?

WhatsApp Messenger uygulaması yüklü bütün mobil cihazlarla mesajlaşabilir, ses kaydı gönderebilir, resim dosyaları gönderir ve dosya paylaşmanı sağlayabilirsiniz.Uygulamayı telefon numaranızı da ekleyerek diğer kullanıcıları ücretsiz bir şekilde aramanızı da sağlar.

WhatsApp Messenger Nasıl Kullanılır?

İlk önce uygulamanın;

Android için ücretsiz sürümünü buradan indiriniz; WhatsApp Messenger

iOS sürümünü buradan indiriniz; WhatsApp Messenger

Sponsorlu Bağlantılar

Daha sonra indirdiğiniz uygulamayı açınca şartlar ve kuşulları kabul etmenizi sorar.Kabul ettikten sonra yeni bir sayfa açılır ve sizden ülkenizi seçip telefon numaranızı girmenizi ister.TElefon numaranızı girmelisiniz çünkü numaranızı doğrulamak için size SMS gönderecektir.

Telefon numaranızı onayladıktan sonra yeni bir ekran açılacaktır ve burada isminizi girmeniz istenecektir.Girmeseniz de olur.Tamam deyin.

Daha sonra Hoşgeldiniz ekranı karşınıza gelecektir.Orada yazan açıklamada da olduğu gibi uygulamayı kullanmak için sağ üst köşedeki simgeye dokunmalısınız.Dokunduğunuz zaman bu uygulamayı kişi listenizde yüklemiş olan arkadaşlarınız görüntülenecektir.

İsterseniz burada yüklü olan arkadaşlarınız ile ücretsiz görüşme başlatabilirsiniz isterseniz de uygulamaya diğer arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.Hepsi bu kadar…

WhatsApp Messenger Nasıl Kullanılır?
3.6 (71.11%) 9 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.