Wi-Fi Fotoğraf Makinesi – Samsung WB150F

0
Sponsorlu Bağlantılar

Samsung WB150F

Wi-fi yani kablosuz iletişim teknolojisi artık farklı alanlarda da karşımıza çıkacak. Bu alanlardan biri de fotoğraf makineleri. Kablosuz veri iletimi sağlayan bu teknolojinin fotoğraf makinelerinde ne işi var diyebilirsiniz. O zaman tavsiyemiz yazımıza bir göz atın.

Samsung, fotoğraf makinesi, wifi

Kablolara bağlı kalmadan iki nokta arasında veri iletimi sağlayan wi-fi teknolojisi artık fotoğraf makinelerinde de karşımıza çıkacak.  Özellikle çekilen fotoğrafların sosyal ağlarda hemen paylaşılmak istendiği ve bu işlemin oldukça kısa sürelerde gerçekleşmesi beklentileri bu teknoloji sayesinde mümkün olabilecek. Samsumg WB150F modeli ile bu teknolojiyi ilk olarak kullanan model olma özelliği taşıyor.

Firmaların neden böyle bir yola girdikleri sorusuna şöyle açıklık getirelim. Akıllı telefonların neredeyse giriş seviyesindeki fotoğraf makinelerinin sahip oldukları özellikleri ürünlerine entegre olarak sunmaları firmaları bu konuda yenilik arayışına itmiş. Bu nedenle de bazı firmalar kablosuz fotoğraf paylaşımı sağlayan bu teknolojiye başvurmuşlar.

Wi-Fi Fotoğraf Makinesi – Samsung WB150F
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.