Windows 8’e Özel Logitech Dokunmatik Mouse’lar

0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 İçin Dokunmatik Mouse’lar

Çıkardığı bilgisayar aksesuarları ile bilgisayar kullanıcılarının en büyük yardımcısı haline gelen Logitech şimdi de Windows 8 için iş başında. Logitech son olarak Windows 8’e özel dokunmatik fareler geliştirdi.

Ayrıca bakınız: Windows 8’e Özel Logitech Dokunmatik Touchpad 

Logitech’in geliştirdiği kablosuz ve dokunmatik Mouse’lar, Windows 8’in kontrolünü tamamen size bırakıyor.Şimdi Logitech Touch Mouse T620 ve Logitech Zone Touch Mouse T400 modellerine daha yakından bakalım;

Sponsorlu Bağlantılar

Logitech Touch Mouse T620

Logitech Touch Mouse T620, ultra pürüzsüz mouse arayan kullanıcılara, akıcı bir navigasyon için tam dokunmatik yüzey sunuyor. Touchpad’ebenzer şekilde, parmaklarınızı mouse’un herhangi bir yerine yerleştirerek özgürce kullanabilirsiniz. Böylelikle, dikey ve yatay kaydırmanın yanı sıra uygulama değişimi gibi tüm işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Logitech Zone Touch Mouse T400

Logitech Zone Touch Mouse T400, geleneksel mouse işlevselliğinin ötesine geçerek Windows 8 işletim sisteminin popüler bileşenlerine hızlı ve kolay erişim imkanı sağlıyor. Dikey ve yatay kaydırma için tasarlanan cam dokunmatik yüzeye sahip olan mouse’un dokunmatik yüzeyin ön tarafında herhangi bir yere tıkladığınızda doğrudan Windows 8 Başlat ekranına gidebilir ve favori uygulamalarınıza ulaşabilirsiniz.

Konforlu şeklini sarmalayan kauçuk kavrama yeri sayesinde T400mouse’unuzla PC ya da tabletinizi saatlerce ara vermeden rahatlıkla kullanabileceksiniz. Mouse, pürüzsüz dikey ve yatay kaydırması sayesinde alışıldık mouse’lardaki standart işlevselliği ikiye katlıyor.

Mouse Fiyatları

Logitech Touch Mouse T620’nin satış fiyatının 69 Euro ve Logitech Zone Touch Mouse T400’ün satış fiyatının 49 Euro olması bekleniyor. Bu ürünlerin Türkiye’deki fiyat karşılığı ise yaklaşık olarak sırası ile 160 TL ve 120 TL olması bekleniyor.

Windows 8’e Özel Logitech Dokunmatik Mouse’lar
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.