Yasaklı Sitelere Girmek İçin En İyi Programlar

0
Sponsorlu Bağlantılar

Engelli Sitelere Nasıl Girilir?

Türkiye gibi bazı ülkelerde zaman zaman internet özgürlüğü kısıtlanıyor ve siteler erişime kapatılıyor. Yada bulunduğunuz ülkede YouTube gibi sitelerdeki bazı içeriklere ulaşmak istediğinizde “ülkenizde bu videoyu izlemek için izniniz yok” gibi bir uyarı ile karşılaşabiliyorsunuz. Bütün kısıtlamalara rağmen internet özgürlüğünden faydalanmaya devam etmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken bu tür kısıtlamaları ortadan kaldıran yazılımlardan birisini kullanmaktır.

İnternette yasaklı sitelere giriş programı adı altında duyduğumuz bu yazılımlardan en popüleri ise hiç şüphesiz Hotspot Shield yazılımıdır. Şimdi gelin Hotspot Shield yazılımı ile birlikte yasaklı sitelere erişebileceğiniz ve engellemeleri kaldırabileceğiniz en iyi yazılımlara göz atalım;

yasaklı sitelere giriş

Hotspot Shield

Yasaklı sitelere giriş denince belki de akla ilk gelen çözüm yolu Hotspot Shield programıdır. Aslında her ne kadar ücretsiz olsa da üyelik istemesi ve belli bir zaman kullandırması dezavantaj olsa da hala popüler bir program. Hem program olarak bilgisayarınıza kurabilir hemde kullandığınız tarayıcıya eklenti olarak ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Spotflux

Bir Türk geliştiricisi tarafından geliştirilen program, engellenmiş web sitelerine erişmenizi sağlar. Üstelik son derece güvenilir. Tek yapmanız gereken programı aktif etmek.

spotflux

ChrisPC Free Anonymous Proxy

Güçlü ve basit bir kullanım sunan bu program internette anonim olarak sörf yapmanızı sağlamakta ve üst düzey güvenlik ve gizlilik isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi.

ChrisPC Free Anonymous Proxy

Yasaklı Sitelere Girmek İçin En İyi Programlar
3.2 (64%) 5 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.