Yeni Nesil iPhone SE, Önce Hindistan’da Piyasaya Çıkacak

0
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone SE İlk Olarak Hindistan’da Çıkacak

Apple, Hindistan’dan başlayarak geçen yıl nisan ayında iPhone SE’yi başlattı. Hindistan gibi gelişmekte olan ülkelere yönelik olarak, iPhone SE’nin 2018 yılının başında bir halef olacağı görünüyor. Yeni nesil iPhone SE ilk olarak Hindistan’da piyasaya sürülecek ve 2018 yılının ilk çeyreğinde global olarak satış yapmaya başlayacak. Apple, bu yıl Mayıs ayında Bangalore’daki imalat ortağı Wistron ile Hindistan’da iPhone SE’yi kurmaya başladı. Raporda ayrıca, Wistron’un yeni nesil iPhone SE’yi üretmek için yeni bir üretim hattı ekleyerek üretim kapasitesini genişleteceği belirtiliyor.

Apple’ın Karnataka hükümeti ile daha fazla arazi için görüşmeler yaptığı ve önümüzdeki beş yıl içinde üretim kapasitesinin üç katına çıkması bekleniyor. Ayrıca rapor, Apple’ın yeni iPhone SE’yi daha kalabalık Hintli akıllı telefon pazarında daha rekabetçi fiyatlarla fiyatlandırabilmesini sağlayacak temel gümrük vergisi üzerinden yüzde 10 muafiyet elde edeceklerini söyledi.

iPhone SE Tahmin Edilen Özellikleri

Bu arada Hintli bir web sitesi yakın zamanda yeni iPhone SE’nin iPhone 7’nin A10 işlemcisi tarafından güçlendirileceğini ve 12 megapiksellik bir arka kameranın yanı sıra 2 GB RAM ve 5 megapiksel ön kameraya sahip olacağını iddia etti. Ekranın 4 ila 4.2 inç arasında olması bekleniyor.

Yeni Nesil iPhone SE, Önce Hindistan’da Piyasaya Çıkacak
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.