Samsung, Galaxy Note8 Tasarımını Ortaya Çıkarmış Olabilir

0
Sponsorlu Bağlantılar

Exynos Tanıtırken Yanlışlıkla Galaxy Note8 mi Tanıttılar

Samsung’un amiral gemisi Galaxy Note8 akıllı telefonunu Galaxy Note Unpacked 2017 etkinliğinde 23 Ağustos’ta New York Cityon’da IFA’nın önümüzdeki Eylül ayında tanıtması bekleniyor. Şirketin sosyal kanallarındaki Exynos işlemcisini, Exynos 8895 yonga setini, en azından çerçeveli bir telefon görüntüsüyle birlikte verdi.

Galaxy Note8’in son görüntüsü olmayabilir. Çünkü resimde görülen telefonun yanlarında herhangi bir düğme yok ama telefon benzer bir tasarıma sahip olabilir.

Daha önceki söylentilere göre, telefon aynı S8 serisinin 18.5:9 en/boy oranına ve QHD+ (1440×2960) çözünürlüğüne sahip bir 6.4 inç OLED ekrana, çift fotodiyotları destekleyen 12 MP geniş açı lensli çift arka kameralarave 13 MP’lik bir telefoto lens, her ikisinde de OIS.

2 Farklı İşlemci İle Gelecek

Qualcomm Snapdragon 835 veya Exynos 8895 yongasetini, bölgeye ve 6 GB RAM’e göre değiştirecek şekilde söyleniyor. Telefonun altındaki cam parmak izi algılayıcısı ile birlikte gelip gelmeyeceği açık değil. Dedikodular bunun imkansız olacağına işaret ediyor ancak S8 serisine göre daha kolay erişilebileceği söylentileri var.

Samsung Galaxy Note8’in Eylül ayı başlarında yaklaşık 999 Euro ile satışa sunulacağı ve Siyah, Mavi, Altın renkleriyle geleceği belirtiliyor.

Samsung, Galaxy Note8 Tasarımını Ortaya Çıkarmış Olabilir
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.