Verykool SL5011 Spark LTE Özellikleri ve Fiyatı
Bu yazıda okuyacaklarınız:
Verykool SL5011 Spark LTE Akıllı Telefon Kısaca Özellikleri
Bu yazımızda Verykool’un SL5011 Spark LTE modelini inceleyeceğiz. Bu akıllı telefondan kısaca bahsedecek olursak bu modelin 5.0 inç ekranı, 13 megapiksel arka kamerası, çıkarılamaz 2200 mAh bataryası bulunmakta. 4 çekirdekli işlemcisi olan bu akıllı telefonun işlemci yonga seti modeli ise MediaTek. Ayrıca kalınlığı 7.5 mm ve ağırlığı ise 153 gram. Bu akıllı telefonun video kayıt çözünürlüğü HD kalitede.
İşletim sistemi Android 5.1 olan ve en az 16 GB’dan başlayan depolama alanına sahip bu akıllı telefonun microSD kart desteği de mevcut. Verykool SL5011 Spark LTE akıllı telefonun diğer teknik ve donanımsal özelliklerini ise detaylı bir şekilde aşağıda görebilirsiniz.
Verykool SL5011 Spark LTE Donanım/Teknik Özellikleri ve Fiyatı

| Genel Özellikleri | |
| Açıklanma Tarihi | 2016 – Şubat |
| Ağ Bağlantısı | Teknoloji: GSM / HSPA / LTE 2G band: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 – SIM 1 & SIM 2 3G band: HSDPA 850 / 1700(AWS) / 1900 4G band: LTE band 2(1900), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 17(700) Hız: HSPA 42.2/11.5 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps GPRS: Var EDGE: Var |
| Dış Ölçüler | 143 mm x 71.1 mm x 7.5 mm |
| Ağırlık | 153 gram |
| Fiyat | ~160 Euro |
| SAR Değeri | – |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Siyah, Altın, Gümüş |
| Ekran Özellikleri | |
| Ekran Tipi | IPS LCD Dokunmatik ekran, 16M renk |
| Ekran Ölçüleri | 5.0 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 720 x 1280 piksel çözünürlük ve 294 ppi piksel yoğunluğu |
| Ekran Koruması | Çizilmeye karşı dayanıklı cam |
| Platform Özellikleri | |
| İşletim Sistemi | Android OS, v5.1 (Lollipop) |
| Yonga Seti | Mediatek MT6735P |
| İşlemci | 4 çekirdekli 1.0 GHz Cortex-A53 |
| Grafik İşlemcisi | Mali-T720MP2 |
| Hafıza (Depolama Alanı) Özellikleri | |
| Depolama Alanı | 16 GB |
| Harici Hafıza | microSD kart ile 64 GB’a kadar artırılabilir hafıza |
| Ram | 1 GB |
| Batarya Özellikleri | |
| Batarya | Çıkarılamaz Li-Po 2200 mAh |
| Bekleme Süresi | 264 saat (3G) |
| Konuşma Süresi | 8 saat (3G) |
| Kamera Özellikleri | |
| Ana (Arka) Kamera | 13 MP |
| Video Kayıt | 720p@30fps (Full HD) |
| Ön (İkinci) Kamera | 8 MP |







