Bu yazıda okuyacaklarınız:
Reeder P11 Akıllı Telefon Kısaca Özellikleri
Bu yazımızda Reeder P11 mobil cihazını inceleyeceğiz. Bu akıllı telefondan kısaca bahsedecek olursak bu modelin 5.2 inç ekranı, 13 megapiksel arka kamerası, 2800 mAh bataryası bulunmakta. 8 çekirdekli işlemcisi olan bu akıllı telefonun işlemci yonga seti modeli ise MediaTek. Ayrıca ağırlığı 170 gram. Bu akıllı telefonun video kayıt çözünürlüğü Full HD kalitede. İşletim sistemi Android Marshmallow olan ve 32 GB depolama alanına sahip bu akıllı telefonun microSD kart desteği de mevcut.
Reeder P11 akıllı telefonun diğer teknik ve donanımsal özelliklerini ise detaylı bir şekilde aşağıda görebilirsiniz.
Reeder P11 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

| Reeder P11 Genel Bilgiler | |
| Açıklanma Tarihi | 2016 – Aralık |
| Fiyatı | ~- |
| Reeder P11 Ekran | |
| Ekran Boyutu | 5.2 inç |
| Çözünürlük | 1080×1920 (FHD) piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 424 ppi |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Ekran Koruması | – |
| Ekran Özellikleri | Multi Touch |
| Reeder P11 Donanım | |
| Yonga Seti | MediaTek MT6753 |
| İşlemci | 8 çekirdekli 1.3 GHz Cortex-A53 |
| Grafik İşlemci (GPU) | Mali-T720 MP3 |
| RAM | 3 GB |
| Depolama Alanı | 32 GB |
| Hafıza Kartı | Var |
| Suya/Toza Dayanıklılık | Yok |
| Ağ Bağlantısı | |
| 2G Desteği | Var |
| 3G Desteği | Var |
| 3G Özellikleri | – |
| 4G Desteği | LTE |
| 4G Özellikleri | CAT.4, 150 Mbps indirme hızı, 50 Mbps karşıdan yükleme hızı |
| Reeder P11 Batarya | |
| Kapasite | 2800 mAh |
| Kullanım Süreleri | – |
| Batarya Özellikleri | Micro-USB |
| Reeder P11 Kamera | |
| Arka Kamera | 13 MP |
| Arka Kamera Öz. | Otomatik odaklama, LED |
| 2. Arka Kamera | – |
| 2. Arka Kamera Öz. | – |
| Ön/Selfie Kamera | 8 MP |
| Ön Kamera Öz. | – |
| 2. Ön Kamera | – |
| 2. Ön Kamera Öz. | – |
| Video Kayıt Çöz. | 1080p (Full HD) |
| Reeder P11 Tasarım | |
| Ebatlar | – |
| Ağırlık | 170 gram |
| Renk Seçenekleri | – |
| Reeder P11 Yazılım | |
| İşletim Sistemi | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Kullanıcı Arayüzü | – |
| Sensörler | Parmak izi Okuyucu |
| SAR Değeri | – |
| Servisler / Uygulamalar | – |
| Reeder P11 Kablosuz Bağlantı | |
| Wi-Fi | – |
| Wi-Fi Özellikleri | – |
| Diğer Bağlantılar | Bluetooth 4.0, USB 2.0, Çift Hat |
ÖNEMLİ: BU SAYFADAKİ BİLGİLERİN %100 OLDUĞUNU GARANTİ EDEMEYİZ.










