Bu yazıda okuyacaklarınız:
Reeder P11SE Art Akıllı Telefon Kısaca Özellikleri
Bu yazımızda Reeder P11SE Art mobil cihazını inceleyeceğiz. Bu akıllı telefondan kısaca bahsedecek olursak bu modelin 5.5 inç ekranı, 13 megapiksel arka kamerası, 3300 mAh bataryası bulunmakta. 4 çekirdekli işlemcisi olan bu akıllı telefonun işlemci yonga seti modeli ise MediaTek. Ayrıca kalınlığı 8.7 mm. Bu akıllı telefonun video kayıt çözünürlüğü Full HD kalitede. İşletim sistemi Android Marshmallow olan ve 32 GB depolama alanına sahip bu akıllı telefonun microSD kart desteği de mevcut.
Reeder P11SE Art akıllı telefonun diğer teknik ve donanımsal özelliklerini ise detaylı bir şekilde aşağıda görebilirsiniz.
Reeder P11SE Art Teknik Özellikleri ve Fiyatı

| Reeder P11SE Art Genel Bilgiler | |
| Açıklanma Tarihi | 2017 – Şubat |
| Fiyatı | ~999,00 |
| Reeder P11SE Art Ekran | |
| Ekran Boyutu | 5.5 inç |
| Çözünürlük | 1080×1920 (FHD) piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 401 ppi |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Ekran Koruması | – |
| Ekran Özellikleri | Multi Touch, Eğimli Ekran (2.5D), GFF Full Lamination, 96% NTSC, 1400:1 Kontrast Oranı |
| Reeder P11SE Art Donanım | |
| Yonga Seti | MediaTek MT6737T |
| İşlemci | 4 çekirdekli 1.5 GHz Cortex-A53 |
| Grafik İşlemci (GPU) | Mali-T720 MP2 |
| RAM | 3 GB |
| Depolama Alanı | 32 GB |
| Hafıza Kartı | Var |
| Suya/Toza Dayanıklılık | Yok |
| Ağ Bağlantısı | |
| 2G Desteği | Var |
| 3G Desteği | Var |
| 3G Özellikleri | 42.2 Mbps indirme hızı, 5.76 Mbps karşıdan yükleme hızı |
| 4G Desteği | Var |
| 4G Özellikleri | CAT.4, 150 Mbps indirme hızı, 50 Mbps karşıdan yükleme hızı |
| Reeder P11SE Art Batarya | |
| Kapasite | Çıkarılamaz 3300 mAh |
| Kullanım Süreleri | – |
| Batarya Özellikleri | Micro-USB |
| Reeder P11SE Art Kamera | |
| Arka Kamera | 13 MP |
| Arka Kamera Öz. | Phase Detect Auto-Focus (PDAF), Panorama, HDR,Otomatik odaklama, Coğrafi konum etiketleme, Depth of Field (DOF), 5 Elementli Lens, Dual-LED |
| 2. Arka Kamera | 8 MP |
| 2. Arka Kamera Öz. | – |
| Ön/Selfie Kamera | 8 MP |
| Ön Kamera Öz. | Geniş Açılı, 87.8 Derece Açılı |
| 2. Ön Kamera | – |
| 2. Ön Kamera Öz. | – |
| Video Kayıt Çöz. | 1080p (Full HD) |
| Reeder P11SE Art Tasarım | |
| Ebatlar | 156.6 x 77 x 8.7 mm |
| Ağırlık | – |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Reeder P11SE Art Yazılım | |
| İşletim Sistemi | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Kullanıcı Arayüzü | – |
| Sensörler | Pusula, Yakınlık Sensörü, Ortam Işığı Sensörü, İvmeölçer, Parmak izi okuyucu |
| SAR Değeri | – |
| Servisler / Uygulamalar | Gürültü Önleyici İkinci Mikrofon |
| Reeder P11SE Art Kablosuz Bağlantı | |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi Hotspot |
| Diğer Bağlantılar | USB 2.0, USB On-the-go (OTG), Çift Hat |
ÖNEMLİ: BU SAYFADAKİ BİLGİLERİN %100 OLDUĞUNU GARANTİ EDEMEYİZ.










