Bu yazıda okuyacaklarınız:
Vodafone Tab Prime 6 Tablet Kısaca Özellikleri
Bu yazımızda Vodafone’nun Tab Prime 6 modelini inceleyeceğiz. Bu tabletten kısaca bahsedecek olursak bu modelin 9.6 inç ekranı, 5 megapiksel arka kamerası, çıkarılamaz 4600 mAh bataryası bulunmakta. 4 çekirdekli işlemcisi olan bu tabletin işlemci yonga seti modeli ise Qualcomm Snapdragon. Ayrıca kalınlığı 8 mm ve ağırlığı ise 406 gram.
İşletim sistemi Android 5.0 olan ve 16 GB’dan başlayan depolama alanına sahip bu tabletin microSD kart desteği de mevcut. Vodafone Tab Prime 6 tabletin diğer teknik ve donanımsal özelliklerini ise detaylı bir şekilde aşağıda görebilirsiniz.
Vodafone Tab Prime 6 Donanım/Teknik Özellikleri ve Fiyatı

| Genel Özellikleri | |
| Açıklanma Tarihi | 2015 – Mayıs |
| Ağ Bağlantısı | Teknoloji: GSM / HSPA / LTE 2G band: GSM 900 / 1800 3G band: HSDPA 900 / 2100 4G band: LTE band 1(2100), 3(1800), 7(2600), 8(900), 20(800) Hız: HSPA 21.1/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps GPRS: Var EDGE: Var |
| Dış Ölçüler | 244 mm x 146 mm x 8 mm |
| Ağırlık | 406 gram |
| Fiyat | ~210 Euro |
| SAR Değeri | – |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ekran Özellikleri | |
| Ekran Tipi | IPS LCD Dokunmatik ekran, 16M renk |
| Ekran Ölçüleri | 9.6 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 800 x 1280 piksel çözünürlük ve 157 ppi piksel yoğunluğu |
| Ekran Koruması | – |
| Platform Özellikleri | |
| İşletim Sistemi | Android OS, v5.0 (Lollipop) |
| Yonga Seti | Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 |
| İşlemci | 4 çekirdekli 1.3 GHz Cortex-A53 |
| Grafik İşlemcisi | Adreno 306 |
| Hafıza (Depolama Alanı) Özellikleri | |
| Depolama Alanı | 16 GB |
| Harici Hafıza | microSD kart ile 32 GB’a kadar artırılabilir hafıza |
| Ram | 1 GB |
| Batarya Özellikleri | |
| Batarya | Çıkarılamaz 4600 mAh |
| Bekleme Süresi | – |
| Konuşma Süresi | – |
| Kamera Özellikleri | |
| Ana (Arka) Kamera | 5 MP |
| Video Kayıt | Var |
| Ön (İkinci) Kamera | 2 MP |










